У Києві презентували фотохроніку «#EUROMAIDAN - History In The Making»

КультураЛілія Матвіїв, 11 листопада 20142000

У столиці вийшла друком перша двомовна книга про Майдан «#EUROMAIDAN - History In The Making». Про це інформує Ліга. Новости

Книга присвячена революційним подіям зими 2013 - 2014 і складається з 200 фотографій, опублікованих вперше.

Фотографії доповнені хронологією подій, описом головних явищ Майдану, картою протистоянь і списком загиблих під час протестів.

Ініціатор проекту - Володимир Кадигроб. Видання відкривається двома статтями - історика Ярослава Грицака і філософа Тараса Лютого.

Робота над книгою тривала майже рік. Свої світлини для книги надіслали понад 600 фотографів, а також безпосередні учасники Майдану. В результаті до книги увійшли 200 фотографій від 46 авторів. Відкриває фотохроніку легендарна світлина Дениса Діденка «На вершині революції в Києві», зроблена під час протистоянь на вулиці Грушевського. Карту протистоянь на Майдані спеціально для проекту розробив картограф Дмитро Вортман, який ще під час революції відвідав кожне з позначених на карті місць. Список загиблих героїв Небесної сотні надав Роман Савчак.

Тираж видання склав 5 тисяч екземплярів.

Фотохроніка «#EUROMAIDAN - History In The Making» вийшла у світ двома мовами - українською та англійською. Видавці планують надіслати її у найвідоміші світові музеї, фонди, а також представникам дипломатичних місій в Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук