Пости у Facebook про Майдан стали книгою

КультураДарина Цвях, 31 жовтня 20144920

Друком вийшла книга «Fантомний біль #maidan», до якої увійшли пости у соціальній мережі Facebook з листопада 2013 по червень 2014 року, присвячені соціально-політичним зрушенням в України та Революції Гідності.

Авторами проекту стали активні учасники Майдану Анастасія Савицька та Андрій Миргородський, видання вийшло за підтримки волонтера Євромайдану Гліба Лірника. Книгу присвячено людям України. Вона складається з 6 розділів: «Михайлівська площа», «Надто мирний протест», «Перші смерті», «Будь ласка, не треба більше крові», «Посттравматичний синдром», «Фантомний біль». При оформленні використано фотографії з місця подій.

Про книгу «Fантомний біль #maidan» та реакцію на неї  Cultprostir розповіла Анастасія Савицька: «Ідея створення книги з’явилась раптово. Мій друг Андрій Миргородський брав участь у створенні фотоальбому про події на Майдані, і вирішив розбавити фото текстами з Facebook. У цьому попросив моєї допомоги. Я почала збирати матеріал і захопилась настільки, що назбирала на книгу, але до неї увійшло далеко не все, що хотілося б. Певної миті я зрозуміла, що не хочу віддавати все це комусь іншому, бо кожна публікація, кожен пост є для мене надзвичайно дорогим. Тексти я збирала два місяці, приділяючи цьому весь свій вільний час. Можна сказати, що відтепер ми маємо матеріальне втіленні революції, яка сталася у Facebook. Продаж книги йде дуже активно. Це надзвичайно приємно для мене як автора. Що стосується відгуків читачів, то люди у більшості випадків кажуть, що поки не можуть прочитати книгу – надто живими і болючими є спогади».   

Наклад видання склав 3000 примірників. Гроші, отримані від продажу книги, підуть на придбання тренажера-вертикалізатора для Київського військового госпіталю, в якому проходять реабілітацію військовослужбовці, поранені у зоні АТО.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук