У конкурсі кінофестивалю DOK Leipzig візьмуть участь українські фільми

У конкурсі кінофестивалю DOK Leipzig візьмуть участь українські фільми
Кадр з фільму «Головна роль»

10 жовтня було оголошено конкурсну програму Міжнародного кінофестивалю DOK Leipzig у Німеччині. В ній – 12 фільмів, серед яких стрічка українського режисера Сергія Буковського «Головна роль». Світова прем'єра «Головної ролі» відбудеться 1 листопада на відкритті конкурсної програми фестивалю. Картину також номіновано на MDR Film Prize «За видатний фільм Східної Європи». 

Режисер розпочав зйомки картини у 2013 році. «Фільм розповідає про мою маму, кіноактрису Ніну Антонову. Їй зараз 80! Сотні ролей у кіно – великих і маленьких. Це – особиста історія. Про чесне й печальне життя. Про жертовність і свободу. Справжня акторська слава прийшла до мами лише раз у житті. Це була головна роль у першому радянському кольоровому багатосерійному телефільмі «Варчина земля». З того часу минуло 45 років...», - розповів режисер.

Нагадаємо, Сергій Буковський – відомий український режисер, у його творчому доробку понад 40 кіно- і телефільмів. Серед них – «Назви своє ім’я» та «Живі».

Також у конкусній програмі покажуть фільм Віталія Манського «Рідні» (знятий у копродукції Латвії, Німеччини, Естонії та України). У програмі короткого метра бере участь фільм Олексія Радинського та Томаша Рафи «Люди, які прийшли до влади».

В основному конкурсі також візьме участь новий фільм українського режисера Сергія Лозниці «Аустерліц» (Німеччина).

Міжнародний кінофорум DOK Leipzig є найстаршим у світі фестивалем документального кіно. Минулого року він відзначив своє 60-річчя.

 

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук