У консульствах і посольствах України спростили порядок оформлення паспортів

У консульствах та посольствах України за кордоном спрощено порядок оформлення паспортів, повідомив Департамент консульської служби МЗС України.

Там зазначили, що завдяки докладеним зусиллям, зокрема, прийнятим нормативно-правовим актам вдалося досягнути безперервного забезпечення бланками паспортних документів, труднощі з якими виникали у попередні роки, та перевести процес оформлення паспортів у штатний режим.

Крім того, на сьогодні з врахуванням внесених до законодавства України змін також максимально спрощено процедуру оформлення закордонного паспорта.

«Фактично громадянин України, звертаючись до консула з приводу оформлення паспорта, має надати документ, який підтверджує українське громадянство, дозволяє встановити його особу, а також підтверджує факт постійного проживання чи тимчасового перебування за кордоном», – зазначається у повідомленні.

В МЗС запевнили, що весь процес оформлення паспорта від подачі заявником необхідних документів та зняття біометричних даних до фактичного виготовлення в Україні у централізованому порядку та подальшої доставки до міністерства не забирає багато часу.

Нагадаємо, з 11 січня 2015 року в Україні почалося оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук