У ЛАЗі запевняють, що проблем із заміною комплектуючих до авто нема

Економіка17 червня 20117350

Генеральний директор ТзОВ «ЛАЗи» Ігор Малець стверджує, що ніяких претензій до ЛАЗу щодо якості їхніх машин місто не висловлювало. А лист про неготовність автобусів написав колишній працівник ЛАЗу, який тепер є заступником директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради.

Про це Ігор Малець повідомив у коментарі ZAXID.NET .

«Є така інформація, що нібито мені Н.Павлюк (директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради – ред.) написала листа про неякісні автобуси, які вони отримали в експлуатацію. Такого листа я не отримував. І я думаю, що цього листа вона (Павлюк) не писала, його написав колишній наш працівник… нікудишній конструктор, просто нікудишній», - зазначив Ігор Малець.

Ігор Малець зазначив, що було таке, коли міста просили автобуси ще в холодну пору року, коли їм ще не встановили кондиціонери. «Тепер потепліло, всі кондиціонери ми ввели в експлуатацію. Тобто увесь транспорт, який ми відправили, там уже працюють кондиціонери. Ми перевірили їх і підготували водіїв, як користуватися транспортом: що не можна віконця відкривати, що не можна туди підпускати пасажирів, тобто провели інструктаж, щоб ті кондиціонери працювали довго», - зазначив він.

Також Ігор Малець розповів, що свого часу їм не завезли інформаційних табло, але у міста, які замовляли ці автобуси, могли обходитись без них. «Коли приїхали ці інформаційні табло – то ми їх встановили. Якщо начальники хотіли, щоб автобус працював і приносив грошей, то вони й попросили, щоб машини були й без табло чи кондиціонера. Коли ці комплектуючі були уже у нас, ми все встановлювали. До нас жодне місто зауважень не мало», - зазначив Ігор Малець.

Він також наголосив, що двигун і ходова – все німецького виробництва, «ніхто в Китаю їх вже не закуповує», також вся комплектація, електроніка – німецька.

«Після певного кілометражу автобуси приїжджають до нас, у нас вони проходять ТО. Усе гарантійне, що потрібно міняти – ми замінюємо», - запевнив генеральний директор.

Нагадаємо, департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради висунув претензії ЛАЗу щодо якості автобусів, отриманих в експлуатацію міста торік.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук