У Луганську через ажіотаж підскочили ціни на валізи та сумки

У Луганську у зв'язку з ажіотажем злетіли ціни на валізи і сумки. Зараз найдешевшу спортивну сумку на ринку можна придбати за 100-120 грн, причому ще кілька тижнів тому ціна її не перевищувала 60 гривень.

У цей час вартість валіз почали коливатися від 500 до 1200 гривень, інформує сайт Luganskie.com.

Ціновий стрибок стався після того, як Луганськ і область почали масово покидати ті, хто не хоче жити в зоні конфлікту бойовиків самопроголошеної Луганської народної республіки і офіційного Києва.

Дефіциту з сумками і валізами в регіоні немає, проте ціни підскочили майже втричі. Торгувати цими товарами вийшли промисел вийшли Навіть бабусі, які зазвичай продавали старий мотлох вздовж житлових будинків.

Торговці кажуть, що сумки та валізи зараз стали найбільш ходовим товаром. А ось офіційні продавці підняття цін коментувати відмовляються і лише зазначають, що попит на цей товар виріс удвічі в порівнянні з минулим сезоном відпусток.

«Зараз навіть старий товар довго не залежується. Так, ціни стали вищими. Все зараз дорожчає», — повідомили продавці на центральному ринку Луганська.

Видання зазначає, що останні два тижні в Луганську спостерігається відтік населення. Це пов'язано з активною фазою АТО на території регіону.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук