У Луцьку демонтували невдалий пам’ятник «Кузьмі»

Скульптуру забрали на реконструкцію

У Луцьку демонтували невдалий пам’ятник «Кузьмі»
Пам’ятник Кузьмі у Луцьку реконструюють

У Луцьку 1 березня демонтували пам’ятник співакові Андрію Кузьменку (Кузьмі Скрябіну), встановлений у «Сіті-Парку» на проспекті Волі. Про це повідомили у відділі інформаційної роботи Луцької міської ради.

Демонтаж провели за дорученням першого заступника міського голови, після звернення матері співака Ольги Кузьменко, яка в офіційному листі просила про демонтаж для реконструкції пам’ятника.

Реконструкцію пам’ятника мати співака вирішила довірити київським скульпторам Тарасу та Богдану Цюпам. Кошти на проведення робіт надасть підприємець, депутат Луцької міської ради Андрій Покровський, який був другом Кузьми.

Зараз на місці, де стояв пам'ятник, з'явилась табличка про реконструкцію

Після реконструкції пам’ятник Андрію Кузьменку буде встановлено на попередньому місці. Очікується, що це відбудеться у серпні 2017 року.

Нагадаємо, 1 жовтня у Луцьку урочисто відкрили перший в Україні пам’ятник Андрієві Кузьменку, який у лютому 2015 року трагічно загинув у ДТП.

Матір Андрія Ольга Кузьменко заявила про повну несхожість скульптури на її сина і професійний провал скульпторки Ірини Дацюк, за чиїм макетом, пам’ятник відливали у бронзі.

Ольга Кузьменко була категорично проти, щоб цей скульптор була дотичною до реконструкції невдалого пам’ятника.

Тим часом сама скульпторка розповіла ZAXID.NET, що таки розбробляє новий макет для пам’ятника Кузьмі і вважає своїм обов’язком завершити роботу. Вона також не визнала власної вини у тому, що встановлений у Луцьку пам’ятник Кузьмі виявився несхожим на Андрія Кузьменка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук