У львівських школах планують запровадити курс гуманного ставлення до тварин

У львівських школах планують запровадити курс гуманного ставлення до тварин
У ЛКП "Лев" вважають, що такий навчальний курс допоможе вирішити проблему безпритульних тварин у місті

У Львові завершився експериментальний навчальний курс з гуманного ставлення до тварин «Маленький Принц. Львів, що любить тварин». Протягом листопада та грудня майже тисяча учнів з 16 львівських шкіл відвідали чотири спеціалізовані заняття, а також відкриті уроки у ЛКП «Лев». Семикласників вчили розуміти мову тіла та потреби тварин, а також пояснювали наслідки безвідповідального ставлення до них.

«Це нормальна здорова практика – навчати дітей гуманності. Добре ставлення до тварин обов’язково конвертується у добре ставлення до людей. Вважаю цей курс успішним і цікавим для дітей», - зазначила координаторка проекту Катерина Ковалюк.

Курс був створений навчально-методичним центром освіти з урахуванням нових освітніх технологій та інтерактивних завдань. Для цього навчального курсу також були розроблені спеціальні робочі зошити та методичні посібники для вчителів. Окрім теоретичного навчання, діти змогли ознайомитись з роботою комунального підприємства, яке опікується безпритульними тваринами.

«ЛКП «Лев» бореться з наслідками людської безвідповідальності. Цей проект для нас є дуже важливим і цінним, бо він дивиться в корінь проблеми – і ми дуже віримо, що в подальшому безпритульних тварин у місті не буде», - каже директорка ЛКП «Лев» Оксана Кошак.

Як розповіла Оксана Кошак, після завершення навчального курсу, родина однієї з учениць забрала додому безпритульного собаку.

Після доопрацювання програми, організатори планують запровадити курс гуманної освіти у всіх школах Львова. Таке навчання мало б відбутись у травні 2017 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук