У львівських школах поліцейські розповідатимуть про кіберзлочинність та безпеку у соцмережах

У львівських школах поліцейські розповідатимуть про кіберзлочинність та безпеку у соцмережах
фото умовне

З 1 вересня львівські поліцейські спробують себе у ролі вчителів. Зараз вони проходять тренінги за канадським зразком та навчаються того, як спілкуватися з дітьми про кібезлочинність, безпеку у соцмережах, правила безпеки дорожнього руху. Про це ZAXID.NET розповіла Марта Збишко, лейтенант патрульної поліції Львова.

«Це спільний україно-канадський проект. Зараз триває навчання шкільних офіцерів поліції, які будуть направлені у школи. Це буде нестандартний підхід до навчання, урок відбуватиметься у невимушеній атмосфері. Ми проводитимемо інтерактивні ігри, показуватимемо навчальні фільми та відео, щоб заняття були цікавими для дітей», - каже Марта Збишко.

З вересня 30 львівських поліцейських спробують себе у ролі вчителів. За кожним патрульним буде закріплено 3-4 школи. Загалом такі навчання відбуватимуться в усіх державних школах міста, яких є 103. За словами Марти, згодом до цього переліку можуть долучитися і приватні навчальні заклади.

Поліцейські викладатимуть за спеціальним посібником, який був розроблений у Канаді. Там є перелік  тем для усіх класів, які можна використовувати під час навчання. Цей проект розрахований на один навчальний рік.

«29 серпня ми підписуватимемо договори про співпрацю із школами. Такі уроки можуть проводитися для дітей різного віку, як для першокласників, так і для випускників. Дирекція разом із поліцейськими визначатиме коли та для яких класів відбуватимуться уроки, також керівництво може вказати на теми, на які варто звернути увагу під час навчання», - розповіла Марта Збишко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук