У львівських ВНЗ зросла ціна навчання

Головні новини Львова 20.07Ольга Дяків, 20 липня 2017, 19:33 2333 0

Цього року практично всі вищі навчальні заклади підняли вартість освіти – від 5% до 30%. В університетах пояснюють це подорожчанням комунальних послуг і зростанням зарплати викладачів. Скільки тепер у Львові коштує вища освіта та які спеціальності найдорожчі?

Національний університет ім. І. Франка пропонує навчання на 19 факультетах за майже ста спеціальностями. Найдорожчі – право та міжнародні відносини – від 18 до 22 тис грн за рік. Найдешевше вивчитися на фізика, математика або хіміка – 7-9 тис. грн. Порівняно з 2016 роком цьогоріч вартість навчання зросла від 5% до 12%.

У медичному університеті ім. Д. Галицького ситуація інша. Тут ціни на всіх факультетах у середньому зросли на 3 тис. грн. Це від 10 до 23%. Університет підняв ціну через збільшення мінімальної зарплати та зростання цін на комунальні послуги.

Національний університет «Львівська політехніка» збільшив вартість навчання на 30%. Підняти вартість більше не дозволяє конкуренція.

«При більш-менш рівних умовах навчання немає змісту платити більшу ціну за навчання», – вважає відповідальний секретар приймальної комісії НУ «Львівська політехніка» Роман Шуляр.

Університети переглядають вартість навчання кожного року. Востаннє ціни змінювалися три роки тому.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук