У Львівській філармонії відбудеться концерт пам’яті композиторської родини Солтисів

КультураОксана Лабойко, 11 вересня 20152860

13 вересня у Львівській обласній філармонії відбудеться концерт пам'яті композиторської родини Мєчислава та Адама Солтисів. Майже 40 років вони разом керували консерваторією Галицького, а згодом Польського музичного товариства, й увійшли в історію як одні з найяскравіших львівських композиторів початку минулого століття.

«Тема цього концерту – пошана родині композиторів Мєчислава-батька і Адама-сина Солтисів. Це ті стовпи, на яких тримався музичний Львів», – зазначив генеральний директор Львівської філармонії Володимир Сивохіп.

Твори авторів виконуватиме відомий львівський піаніст Йожеф Ермінь у супроводі Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії.

«Один із творів, який звучатиме під час концерту, – це «Симфонія №2» Адама Солтиса. Він написав її після закінчення Другої світової війни. Твір дуже глибокий і цікавий. Має назву дуже актуальну до того, що зараз відбувається в Україні – "Ехо війни". І великий плюс в тому, що вона закінчується мажором, тобто ми можемо провести паралель», – розповів диригент Сергій Хоровець.

Також звучатимуть: увертюра до опери «Українська пісня» Мєчислава Солтиса, «Слов'янський концерт Бориса Лятошинського», який був другом композиторської родини. Виконання твору присвячене 120-річному ювілею композитора.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук