У Львівській філармонії відкрили камерну сцену

Головні новини Львова 30.09Марічка Крижанівська, 30 вересня 2015, 17:16 720 0

Напередодні Міжнародного дня музики у львівській філармонії відкрили камерну сцену із залом на 100 місць.

На камерну сцену працівники філармонії перетворили колишню репетиційну залу, зробили ремонт, збудували сцену і додали місця для слухачів.

«У нас такий крок визрівав віддавна, бо справді була потреба у камерній сцені. Ми вже робили серію концертів у фойє, часом мусіли, в доброму розумінні, йти «на сторону», бо нам було замало нашого великого залу. З іншого боку ми розуміли, що великий зал не для кожного концерту, не для кожного настрою навіть. Тому і надумали відкрити малий зал», – розповів генеральний директор Львівської філармонії Володимир Сивохіп.

У такому залі буде більш приватний настрій, коли слухач сидітиме поруч із виконавцем.

«Тут є більше інтимна атмосфера. Це як колись були салони, там відбувалися справжні музичні події, прем'єри. Тому що великі зали – це прекрасно, але вони трошки нівелюють цей близький контакт з публікою. Тут це мало б бути більш невимушено», – зізнався піаніст Мирослав Драган.

У найближчі місяці на камерній сцені буде репертуар для дітей.

«Ми маємо гарну практику, коли до нас приходять діти зі шкіл і ми їх знайомимо з музичними інструментами, граємо для них невеличкі концерти і мушу сказати, що ми такі концерти грали і у великому залі, але концентрація дітей там абсолютно інша, ніж тут. Тут вони відчувають себе тут як вдома»,–- додав заступник директора філармонії з концертно-гастрольної діяльності Андрій Яцків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук