У Львівській галереї мистецтв представили масштабний проект «Ангели»

Експозиція виставки складається із більш як 400 експонатів, серед яких твори світових майстрів

Мистецький проект «Ангели» триватиме у Львові до 22 вересня

У середу, 19 червня, у палаці Лозинського на вул. Стефаника, 3, відбулось відкриття унікальної виставки «Ангели». Над реалізацією проекту спільно працювали київська «Я Галерея» і Львівська національна галерея мистецтв імені Бориса Возницького.

Кураторська група Павла Гудімова три роки відбирала артефакти для експозиції виставки. Вирішили представити не лише тематичний живопис і скульптуру, а й нестандартні артефакти культури, які зображують ангелів.

«Ми розширили стандартний музейний набір експонатів, тож маємо широкий діапазон візуального дослідження ангелів: від іконографії до масової культури. Одним із завдань цієї виставки стала «перепрошивка» музейної системи з недотехнологічної позиції на високопрофесійну», — розповів куратор проекту Павло Гудімов.

Усі фото Євгена Кравса для ZAXID.NET

Проект «Ангели» зібрав понад 400 експонатів з музейних та приватних колекцій у 23 залах Палацу Лозинського та Музеї Пінзеля. Тут представлені твори найвідоміших художників минулого й сучасності: Дюрера, Рембрандта, Буше, Врубеля, Мальчевського, Клінгера, Кульчицької, Новаківського, Шагала, Кабакова, Равського, Костирка та Сільваші.

До експозиції також увійшли предмети археології, скульптури й живопису, артефакти масової культури і, навіть, музика, яку для проекту написав композитор Святослав Луньов. Спеціально для проекту закупили близько ста експонатів з-за кордону. «Ангелів» підтримав Український культурний фонд, Міністерство культури України та Львівська міська рада. Від 20 червня виставка почне працювати для відвідувачів і триватиме до 22 вересня. Фестиваль «Ніч у Львові» 13−14 липня теж пройде під брендом «Ангелів».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук