У Львівській мерії підписали угоду щодо реструктуризації кредитів ЄБРР

У вівторок, 2 грудня, у Львівській міській раді перший віце-президент ЄБРР Філіп Беннетт та керівники ЛКП «Львівелектротранс» Сергій Васільєв і ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза підписали угоду щодо реструктуризації кредитів Банку для реалізації проектів модернізації транспортної інфраструктури міста.

Крім того, міський голова Львова Андрій Садовий та перший віце-президент ЄБРР Філіп Беннетт підписали гарантійну угоду, йдеться в повідомленні прес-служби ЛМР.

Додамо, 20 листопада сесія ЛМР погодила умови реструктуризації кредитів ЄБРР для реалізації проектів з комунальними підприємствами «Львівавтодор» та «Львівелектротранс». Йдеться про кредити Європейського банку реконструкції та розвитку, залучені комунальними підприємствами на проектування доріг та управління рухом, покращення інфраструктури громадського транспорту та послуг у Львові, зокрема – і вздовж трамвайних ліній №2 і №6 тощо.

Умови реструктуризації стосуються продовження терміну цих кредитів на 10 років з пільговим періодом 1 рік, а також схеми погашення кредиту – 18 рівними платежами кожні 6 місяців після завершення дії зобов’язань щодо надання коштів. Обсяг та валюта кредиту, яка підлягає реструктуризації для ЛКП «Львівавтодор», становить 19 551 948,05 євро, а для ЛКП «Львівелектротранс» – 11 250 000 євро (або еквівалент національної валюти за офіційним курсом НБУ на дату зарахування коштів на рахунок позичальника).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук