У Львові відкрили регіональне представництво ЄБРР

Головні Новини за 2 грудняХристина Шевченко, 2 грудня 2014, 17:45 615 0

У вівторок, 2 грудня, у Львові на вул. Дудаєва, 20 відкрили регіональний офіс Європейського банку реконструкції та розвитку – найбільшого фінансового інвестора в Україні. У такий спосіб Львів став інвестиційний центром Західного регіону, тож підприємці можуть розраховувати на європейські кошти.

Урочисто офіс відкрили перший віце-президент ЄБРР Філіп Беннетт та міський голова Львова Андрій Садовий.

«Ми тут не тому, що вирішили допомагати саме місту, це бізнес-рішення, тому що це сприятиме розвитку малого середнього бізнесу і розвитку приватного сектору, створенню нових робочих місць ту економічному розвитку», – зазначив керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи Франсіс Маліж.

Загалом зі Львовом в ЄБРР уже давня дружба. Наприклад, трамвай до Сихова, реконструкція вулиць, модернізація теплопостачання – це все проекти ЄБРР, на які структура виділила десятки мільйонів євро.

Тепер же співпраця буде ще активнішою. Уже говорять про великі проекти. Як зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, йдеться, зокрема, про «нові проекти, які мають покращити дороги, нові проекти модернізації в місті… виробництво електроенергії з мулу, який з’являється після очищення води».

«Зараз Україні дуже потрібна наша підтримка, ми готові, ми хочемо її надавати. Сподіваємось, що ми зможемо розвивати регіон», – додав директор ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер.

Наразі, за словами директора Програми підтримки малого і середнього бізнесу Шарлотти Ру, «працюватимуть два спеціалісти, які мають великий досвід і надаватимуть допомогу малому і середньому бізнесу». Ці фахівці залучатимуть іноземних консультантів, навчатимуть підприємців, допомагатимуть проводити фінансову звітність згідно з міжнародними стандартами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук