У Львівській міськраді задоволені інвестиціями за 2010 рік

Економіка10 січня 20113510

Голова управління зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій Львівської міської ради Сергій Кіраль позитивно оцінює інвестиційні проекти у місті Львові у 2010 році.

"Загалом я задоволений інвестиційними проектами. Це, зокрема, Abris Capital, польсько-американський інвестиційний фонд, який збільшив свій інвестиційний портфель на 24 млн доларів – частина цих коштів, до речі, були надані урядом Сполучених Штатів, що також є певним елементом довіри до регіону, тому що урядові кошти не йдуть туди, де є великі ризики", - зазначив Кіраль у телефонному коментарі для ZAXID.NET 10 січня.

Також голова управління зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій ЛМР висловив своє задоволення інвестиційним проектом компанії Nestle щодо створення у Львові центру з фінансового обслуговування представництв компанії в Центральній Європі, який забезпечить 350 нових робочих місць. "Можливо, комусь це здасться невеликою кількістю, але тут треба враховувати те, що це – Nestle, і цей світовий бренд дозволить нам певним чином піарити Львів на міжнародній арені. Це – певний сертифікат якості міста", - пояснив він.

Окрім того, Сергій Кіраль вказав на те, що відбулася й низка менших проектів, зокрема у сфері бізнес-послуг та ІТ-технологій, за участі, до прикладу, голландської компанії Symphony Solutions, котра подвоїла кількість своїх працівників у Львові.

"Для мене це, в принципі – дуже хороші показники у 2010 році", - підсумував він.

Як інформував ZAXID.NET , 5 січня депутат Львівської обласної ради Степан Кубів висловив переконання, що Львівська міська рада недостатньо зусиль докладає для створення в місті привабливого інвестиційного клімату, на що голова управління зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій ЛМР Сергій Кіраль відрегував коментарем, в якому зазначив, що створення такого клімату належить перш за все до компетенції центральної влади.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук