У Львівській опері запроваджують електронні квитки

Культура9 лютого 20110

За допомогою фахівців з Фінляндії у Львівському академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької буде запроваджена система електронного продажу квитків. Про це йшлося під час зустрічі мера Львова Андрія Садового з Надзвичайним та Повноважним Послом Фінляндської Республіки в Україні Крістером Міккелссоном.

Відтак, під час зустрічі обговорено ситуацію в регіоні, перспективи та напрями подальшої економічної та політичної співпраці Львова з Фінляндією, а також запровадження системи електронних квитків. За допомогою фахівців з Фінляндії у Львівському академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької буде запроваджено система електронного продажу квитків, повідомили ZAXID.NET у прес-службі Львівської міської ради.

«Цей театр – це перша установа, де буде введена така система. Надалі хочемо електронний продаж квитків запровадити у всіх закладах культури міста», - розповів заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів.

Посол Фінляндії Крістер Міккелссон також зазначив, що відома компанія Фінляндії з ІТ зацікавлена розвивати цю сферу у Львові.

«Сьогодні у Львові в ринку ІТ працює багато людей, кожна особа генерує в рік до 20 тис. доларів доходу, а це – 150 млн в рік. На цей ринок треба робити ставку. Місто визначило розвиток ІТ одним з пріоритетних. У 2011 році Львів повинен стати місто науки, тому ми активно підтримуватимемо ІТ-сферу», - зазначає міський голова Андрій Садовий.

Довiдка ZAXID.NET

Крістер Міккелссон народився в Гельсінкі 27 березня 1957 року. 1985 року отримав диплом магістра права в університеті Гельсінкі, з 1987 року працював другим секретарем посольства Фінляндії в Москві, 1997 р. – радник-посланник Фінського посольства в Пекіні, 6 вересня 2007 р. був призначений Надзвичайним і Повноважним Послом в Україні.

На території України діє 71 підприємство з фінляндськими інвестиціями. Найвідоміші з них: «Нокіа», «Коне», «М – Реал», «Раутаруукі», «Оріон», «Конекрейнс», «Валіо», «Люмене груп». Обсяги двосторонньої торгівлі товарами між Україною та Фінляндією становили 272 млн дол. Фінляндія до України імпортує папір та картон, електричні машини та устаткування, полімерні матеріали, пластмаси, котли, машини, чорні метали, фармацевтичну продукцію тощо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук