У Львівській психлікарні запрацювала котельня на альтернативному паливі

Головні новини Львова 21.10Юлія Девда, 21 жовтня 2015, 16:16 1088 0

Сьогодні, 21 жовтня, у Львівській психіатричній лікарні презентували сучасну котельню, яка працює на дерев'яних палетах. Обладнали її двома котлами, розширювальними та водними баками. На її будівництво й обладнання приватний інвестор витратив 3 млн грн.

Потреба такої котельні зумовлена тим, що психіатрична лікарня мала одну з найгірших систем опалення, яка споживала чимало теплоенергії та не відповідала сучасним характеристикам.

Механізм роботи такий: спочатку оброблену деревину закидають у котел, а піддув і витяжка витягує гази. Користь від такого палива – заощадження державних коштів і впровадження інноваційних технологій.

«Цей проект ми впроваджуємо приблизно 4 місяці. Спочатку тут була земля, потім ми залили фундамент, поставили твердопаливні котли. Загальна потужність цієї котельні – три мегавати – два котли по півтора мегавати. Згідно з опалювальною площею, яка тут є, і враховуючи потребу в гарячій воді, цієї потужності цілком вистачає, навіть із запасом», – зазначив заступник директора ТОВ «Біоальтернатива» Ігор Карпенко.

Тепер котельня обслуговуватиме приблизно 40 тис. кв. м, зігріватиме 1300 пацієнтів, а також подаватиме гарячу воду. Котельні такого зразка вже з наступного року впроваджуватимуть у закладах освіти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук