У львівській філармонії відбудеться вечір із циклу «32 сонати Людвіга ван Бетховена»

КультураДарина Цвях, 22 лютого 20153080

У неділю, 22 лютого, у Львівській обласній філармонії відбудеться п’ятий вечір із циклу  «32 сонати Людвіга ван Бетховена» у виконанні заслуженої артистки України Етелли Чуприк.

На п’ятому вечорі сонат Бетховена Етелла Чуприк виконає чотири сонати. За словами виконавиці, цей вечір виконання сонат виглядає у найсвітліших тонах. «Дивовижно, якщо взяти програмні симфонії і програмні сонати Бетховена, і зрозуміти потужність композитора, то дивує скільки є добра у його музиці, але водночас велика боротьба із труднощами життя», – каже Етелла Чуприк.  

Аналізуючи попередні чотири вечори, які вже відбулися, Етелла Чуприк зазначає: «Я задоволена, як відбулися ці вечори. Дуже люблю Львівську обласну філармонію та слухачів. Тішить, що деякі слухачі  щоразу приходять на ці вечори, і це свідчить про те, що вони  пам’ятають, що у Львівській обласній філармонії виконуються 32 сонати Бетховена. На концертах панує добра аура, а також всі концерти записує студія звукозапису, тобто ця музична подія залишиться в історії».

Попереду у виконавиці ще вечори із циклу «32 сонати Людвіга ван Бетховена» у березні, квітні, травні та в червні.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук