У Львівському еколого-натуралістиному центрі дочекалися поповнення

Головні Новини за 09 лютогоМарта Когут, 9 лютого 2015, 18:01 520 0
дивіться також

У Львівському еколого-натуралістичному центрі поповнення: вівця народила двох ягнят. Зоологи здивовані, адже зазвичай ягнята родяться поодинці. 

Та це ще не усі хороші новини. Працівники центру підозрюють, що скоро народить ще й поні Маланка. Якщо її вагітність підтвердиться, то вже на початку літа в екоцентрі бігатиме маленьке лоша.

Сьогодні ягнятам тринадцять днів від народження. Вівця не відходить від дітей ані на крок. 

Працівник еколого-натуралістичного центру Віктор показав ягня: «Це Максик, хлопчик. Він народився 28 січня. Вони ще були мокрі, як ми їх побачили. Щойно народжений, він вже стояв на ніжках. У нього ще є сестра. Вони народилися двоє одразу».

Зоологи підозрюють, що скоро у центрі з’являться і маленькі поні. Маланка, яку врятували активісти із закинутого зоопарку в Дрогобичі і привезли на Кубанську, схоже, вагітна. 

«За формою живота ви бачите, наскільки ця поні відрізняється від цієї. Ця кругліша, можливо, ми і помиляємося. Точно можна сказати після УЗД-дослідження», - розповів директор еколого-натуралістичного центру Ігор Антахович.

Однак, допоки холодно, УЗД робитимуть, адже потрібно вистригти багато шерсті. Тож, аби тварина не захворіла, зоологи чекатимуть до весни. 

А ще в Еколого-натуралістичному центрі сподіваються, щойно потеплішає, поповнення можна буде чекати і в лам.

Лама Цьомчик сумував три роки, аж поки до нього місяць тому не переїхала Клеопатра. Спершу стосунки між ними були холодні, однак тепер все зовсім по-іншому. Тож хоч тварини і в неволі, їм таки прогнозують плідне майбутнє. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук