У львівському Музеї скла зіграють Баха

КультураДарина Цвях, 22 серпня 20163700
У львівському Музеї скла зіграють Баха
Музей скла

31 серпня відбудеться камерний концерт відомої українською флейтистки Наталії Кожушко. Вона виступить у приміщенні Музею скла, що розташований у центрі Львова.

«Музей скла – це хороший приклад сучасного європейського музею, який не просто приємно відвідувати, а з яким хочеться взаємодіяти», – процитував Cultprostir одного з організаторів концерту Тараса Демка. Музиканти, які вже тут грали, стверджують, що ця локація прекрасна з погляду акустики.

«Концерт проходитиме у невеличкій залі зі сферичним склепінням, хорошим температурним режимом і вентиляцією. Це надзвичайно важливо для камерної музики, адже, якщо у залі немає свіжого повітря, інструменти просто не звучать», - розповів Тарас Демко.

Музей скла — самостійний відділ Львівського історичного музею, в якому експонується історія склодувства Галичини і Львова, а також діє кімната тимчасових експозицій витворів сучасних львівських склодувів. Музей скла відкритий у вересні 2006 року у рамках святкувань 750-річчя Львова. Під час уонцерту у залі музею буде усього лише 25 місць. 

Наталія Кожушко поєднує старовинну і нову музику, складаючи програми, що представляють флейту в унікальному ракурсі. Цього разу вона зіграє твори Йогана Себастьяна Баха, Тору Такеміцу, Бенджаміна Бріттена та інших.

Захід пройде в рамках серії камерних концертів Exclusive Music Event, які організовує музичне агентство Collegium Musicum. «Ми хочемо просувати «серйозну музику» по-новому, адже українцям просто необхідно переосмислити концепцію концерту. Добра музика у доброму виконанні – це престижно», – кажуть організатори.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук