У львівському парку «Знесіння» кататимуться на рейковому ровері

КультураДар'я Буряченко, 30 жовтня 20144180

У Львові адміністрації регіонального ландшафтного парку «Знесіння» спільно з добровольцями вдалося сконструювати прототип першого у Львові рейкового ровера (колійного велосипеда). Випробування відбудеться 2 листопада о 15:00 біля Шевченківського гаю на південній околиці парку. Вхід – вільний.

На присутніх, окрім можливості здійснити поїздку на рейковому ровері, очікують також ігри, перегляди фільмів просто неба, музика, перекуски й напої та інше, інформує прес-служба Львівської міської ради.

«Прокладена серед надзвичайно мальовничих пейзажів, історична залізнична колія біжить по старому металевому мосту, кам’яних віадуках, минаючи невловимі для ока долини та долаючи абсолютний перепад висот до 70 м. Ідея рейкового ровера зародилася у пошуках рішення, як зберегти колію від руйнування і зробити її до того ж доступною для використання», – розповів заступник директора з наукової діяльності парку «Знесіння» Олександр Завадович.

Тепер відвідувачі парку можуть прикріпити свій ровер до платформи на рейках та їхати конкретним маршрутом. Такий підхід до справи розвивається поступово, і акція випробування першого у Львові рейкового ровера стане для зацікавлених людей імпульсом до розвитку цього проекту, а також до активізації участі у житті парку.

Презентація розпочнеться з короткої інформації про проект і з першої поїздки на рейковому ровері, почесне право здійснити яку буде надано переможцеві Осіннього фотоконкурсу парку. Опісля присутні зможуть взяти участь у таких заходах:

• гра «мобільність» (гра на тему мобільності, не шкідливої для клімату – засоби і способи пересування з мінімальним впливом на довкілля);

• малювання на полотні для дорослих і молоді;

• знайомство з парком на велосипеді – прокат велосипедів від компанії «Veliki»;

• мобільна майстерня «Подих Зими» – (готуємо ровер до сезонних змін);

• музика біля багаття;

• «роверове» кіно – кіно просто неба;

• перекуски і напої від «Фацет».

Місце зустрічі – біля входу до Музею народної архітектури і побуту («Шевченківський гай»).

«Якщо Ви прийдете пізніше – стрілочки на деревах і звуки музики допоможуть знайти нас. Для уточнення інформації щодо акції, просимо стежити за нашими новинами на Facebook (Park.Znesinnya)», – додають організатори.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук