У Львівському театрі ляльок з'явиться осучаснена інтерпретація «Лиса Микити»

У Львівському театрі ляльок готують прем'єру вистави «Витівки Лиса Микити» у режисурі Володимира Підцерковного. Вперше постановку покажуть 8 жовтня.

Цього разу у постановці будуть ляльки в етнічно-авангардному стилі. Так задумали художники Оксана Россол і Олександр Сергієнко.

«Хотілося десь пов'язати ці ляльки з етнографічним минулим України і зробити їх в дерев'яному стилі. Лялька рухається за рахунок того, що актор її просто розхитує, рух не складний. Є ще також механізація, яка відкриває очі», ‒ розповідає Олександр Сергієнко.

«У нашій виставі ми вирішили зробити головною ляльку, а сценографію уже підтягували до ляльки і тому наші декорації мають такі спрощені силуети, бо лялька має більше деталей, декору», ‒ додає Оксана Россол.

Володимир Підцерковний з Івано-Франківська відтепер у цьому театрі головний режисер і взявся за цю постановку. Надумав змістити акцент і центральним персонажем у виставі зробив не Лиса Микиту.

«Мені здається, що це не стільки історія про Лиса Микиту, скільки про того Вовка, який стає жертвою отих хитрощів Микитиних, така у нас виходить вистава», ‒ пояснює режисер.

У «Витівках Лиса Микити» звучатиме етно-рок, багато фолькових звуків і мотивів.

Прем'єра вистави ‒ 8 жовтня, у неділю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук