Львівський театр Лесі Українки запрошує на «Місто, в якому я не хочу жити»

Інтерактивне сценічне читання присвячене захисту прав людини

КультураОрися Шиян, 19 грудня 20194340

Освітній центр з прав людини та Театр Лесі Українки організовують перформативне сценічне читання «Місто, в якому я не хочу жити». Його метою є наголос на захисті прав людини. Автори ставлять запитання і пробують знайти на них відповіді. Театральне дійство актори творитимуть інтерактивно із залученням глядачів.

«Незважаючи на те, що різноманітні соціологічні дослідження називають Львів чи не найбільш толерантним містом на Заході України, міській владі та активістам належить зробити іще дуже багато. Проблеми із інклюзивною інфраструктурою, дискримінацією за ознаками національності чи етнічної приналежності, булінгом, сімейним насильством потребують вирішення. Взаємини між людьми — це те, що, власне, і створює атмосферу міста, дає відчуття (не)безпеки, дозволяє почуватися гідно чи, навпаки, принижено», — пояснюють концепцію сценічного читання його автори.

Режисеркою читань є Роза Саркісян. «Місто, в якому я не хочу жити» завершує етап проекту «10 друзів рівності», який Освітній центр з прав людини у Львові реалізовував у червні цього року. Влітку авторитетні українці розповідали про людей, які доклалися до відстоювання прав людини.

Перформативне сценічне читання «Місто, в якому я не хочу жити» відбудеться у театрі Лесі Українки 26 грудня. Детальніше про подію можна дізнатися тут.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук