У Львівському університеті ветмедицини відбулась посвята першокурсників у студенти

Ректор вишу вручив першокурсникам символічний студентський квиток

СуспільствоЮлія Лавришин, 2 вересня 20184020
Першокурсників Львівського університету ветмедицини посвятили у студенти

У неділю, 2 вересня, відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. Гжицького. Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

Відтак в університеті відбулось прийняття присяги студента, вручення ректором Володимиром Стибелем символічного студентського квитка та освячення першокурсників. Студентів привітав міський голова Львова Андрій Садовий.

«Ви народилися в незалежній країні, ви маєте перед собою той шлях, який ви зможете самі в собі відкрити. Я би хотів, щоб ви відкрили свої серця для знань, для любові, для Бога. Щоб ви не мали страху йти вперед, щоб ви не мали страху говорити правду, щоб ви не мали страху любити, щоб ви просто жили на повні груди. Ви собі навіть не уявляєте, наскільки великою силою є ось ця молода енергія, яка вливається в наше древнє місто. Львів – не молодий, але ви молоді, красиві даєте драйв і ви запускаєте ці двигуни, які дають нашому місту потенціал. Я хочу дати вам одну пораду: цей шлях, дорога життя має якесь обмеження, але повнота життя, насправді, обмежень немає. Вона буде такою, якою ви собі її запрограмуєте. Тому живіть на повну, любіть на повну і вчиться. Я вас люблю, шаную і поважаю», – зазначив Андрій Садовий.

«Тут панує надзвичайна атмосфера, якою усіх наділяєте ви, студенти. Молоді, натхненні, які вірять у себе, власні сили, переконані у тому, що майбутнє у ваших руках. Я дуже хочу, щоб ви обов'язково пам'ятали, що така можливість вам і тим, хто спокійно живе у нас, на Львівщині, творить добро і робить крок до свого щасливого майбуття, дана усім завдяки тим, хто стоїть на захисті наших кордонів на Сході України. Ми повинні завдячувати українському воїну, солдату, нашій армії, яка сьогодні за тисячу кілометрів від Львова боронить нашу землю. Армії, яка за декілька років стала сильною і здатна виконати, поставлені перед нею завдання», – зазначив Олег Синютка.

Програма святкування розпочалася з літургії у церкві Святої Трійці. А вже о 12:30 студенти-першокурсники зустрінуться із деканами та професорсько-викладацьким складом на факультетах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук