<

У Львівської пивоварні новий директор

Економіка21 січня 201114730

З січня 2011 року Роман Головня почав працювати на Львівській пивоварні на посаді в.о. директора Львівської філії компанії «Славутич».

Про це ZAXID.NET повідомили в у прес-службі компанії.

До цього призначення Роман Головня працював на посаді заступника директора з якості "Славутич", Carlsberg Group.

Р.Головня на новій посаді займатиметься тактичним управлінням всіма процесами Львівської пивоварні. Головним завданням нового керівника буде якісне і ефективне функціонування представництва одного з найбільших виробників пива в Україні.

"Для мене нове призначення – це можливість зростати у всіх напрямках. Особливо враховуючи, що спектр моїх обов'язків значно збільшився. Я радий, що маю змогу працювати у професійній команді. Зі свого боку докладу максимум зусиль для подальшого розвитку Львівської пивоварні, підтримуючи і продовжуючи славні традиції львівських броварів", – зазначив в.о. директора Львівської пивоварні Роман Головня.

Довiдка ZAXID.NET

У компанії "Славутич" Роман Головня працює з 2006 року. На посаді головного національного пивовара Роман Головня займався запуском ліцензійних продуктів: "Балтика", Holsten, Carlsberg. З 2008 року він працював на Львівській пивоварні заступником директора з якості "Славутич", Carlsberg Group. До приходу в "Славутич", Carlsberg Group Роман Головня 6 років працював у Росії, у пивоварній компанії "Вена", яка також входила до складу групи Carlsberg. Роман Головня здобув вищу освіту в Санкт-Петербурзькому державному університеті низькотемпературних і харчових технологій.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук