У Львові 200 підприємств підвищили працівникам зарплату за два останні місяці

Економіка3 червня 20113280

За останні два місяці 200 підприємців Львова підвищили заробітну плату працівникам. Про це 2 червня на прес-конференції повідомила начальник відділу праці Львівської міської ради Катерина Рибачок.

З її слів, за даними податкової інспекції, у Львові є близько 2400 підприємств, які виплачують своїм робітникам зарплату, нижче рівня мінімальної, – менше 960 грн.

«Впродовж квітня-травня здійснено близько 200 виїздів на підприємства, заслухано на комісіях близько 100 керівників підприємств і вже надано більше 200 документів щодо підвищення заробітної плати», – сказала чиновниця.

«При первинній перевірці ми скеровуємо матеріали в прокуратуру та вносимо припис – належним чином проводити нарахування зарплати та оформляти трудові відносини. У більшості випадків керівники підприємств виконують приписи, в протилежному випадку Інспекція праці складає акт про невиконання припису і накладає штраф від 850 до 1700 гривень», – розповіла своєю чергою начальник першого відділу контролю за додержанням законодавства, заступник Головного державного інспектора праці у Львівській області Любов Лєсна.

Як інформував ZAXID.NET , у Львові прокуратура з початку 2011 року порушила 6 кримінальних справ через неоформлення роботодавцями найманих працівників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук