У Львові 3G-зв'язок може з’явитися вже цього року

ЕкономікаО.К., 25 червня 20140

У Києві та українських містах-мільйонерах 3G може з’явитися вже через 3-4 місяці, а через 6-9 місяців – по всій країні. Для цього Кабміну необхідно прийняти відповідну постанову, заявив на прес-конференції 24 червня депутат Київради від «Самопомочі» і генеральний директор modnaKasta Андрій Логвін, пише AIN.UA.

Йому вже вдалося отримати підтримку трьох міністрів. Він також планує домовитися з членами парламенту. «Зараз ми ведемо переговори з депутатами і добиваємося, щоб вони винесли постанову, яка вже є в Кабміні, на обговорення Верховної Ради», - розповів Андрій Логвін. Він підкреслює, що жодних бюджетних інвестицій не потрібно, лише політична воля урядовців.

«Україна залишилась чи не єдиною країною на просторі Європи та Азії, де немає широкоформатного Інтернету 3G, я вже не говорю про 4G, - сказав на прес-конференції міський голова Львова,  лідер «Самопомочі» Андрій Садовий. – Тільки оплата за ліцензування  -  це додаткові 3 млрд грн. Вони не потрібні бюджету?».

Досі в Україні єдиним монопольним власником відповідної ліцензії на 3G (UMTS) є компанія «ТриМоб», яка отримала її від свого материнського і на той час державного «Укртелекому», якому вона дісталася без конкурсу в 2005-му році. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук