У Львові богатирі дивували силою у півфіналі Аматорської ліги стронгмену

Головні новини Львова 15.08Марічка Думич, 15 серпня 2016, 14:43 762 0

У Львові відбувся півфінал Аматорської ліги стронгмену. Із 12 атлетів відбирали чергову трійку фіналістів.

На плечі «котигорошків» випало 5 випробувань: арм-овер-арм, лог-ліфт, прогулянка фермера, перенесення валіз, кантування покришки і супер-йок.

Стартували силачі із вправи «арм-овер-арм», тобто перетягування двотонної автівки з водієм всередині. Як виявилось, що важча машина, то зручніше її тягнути.

Учасник турніру Павло Кордіяка зазначив: «Тут джип доволі легкий, сильно розганявся і я не встигав перехоплювати канат. Якби вага була більшою, було би простіше».

Наступну вправу – «лог ліфт» першими виконували учасники, які найгірше справилися з попередньою. Богатирі стартували із 75-кілограмової колоди. Кожного кроку вага збільшувалась на 10-15 кг і так до 130 кг. На підйом стронгменам відводили півхвилини.

Спортсмен Тарас Кінах розповів про особливості викоання лог-ліфту: «Штанга, коли ви її берете на груди, пружинить. А з металевою колодою ви не можете підсісти, вона вам не спружинить. Треба її чітко вижати: або силою, або поштовхом».

А ще ці хлопці доводять: з ними не страшно ходити по магазинах, вони зможуть донести будь-які пакунки. Про це засвідчила «прогулянка фермера», під час якої силачі переносили дві валізи по центнеру кожна.

 Учасник змагань Назар Григорович розповів: «Потрібно бігати швидко, але не втратити рівноваги. У цій вправі також важливе взуття: підошва має бути м’якою».

У Львові наймайстернішими виявились Павло Кордіяка, Назар Федунишин і Назар Григорович. Етапи відбору проводили у Тернополі, Чернівцях, Івано-Франківську. Та всюди, зауважують організатори, аматори допускали одну помилку. Намагались виконувати завдання грубою силою, а не технікою.

Співорганізатор турніру Юрій Огоновський додав: «У кожному місті здивували найлегші атлети. Хлопці вагою 70-75 кг підіймають ваги на рівні з дядьками, які важать по 100-120 кг. Навіть глузували перед змаганнями. А ще доводили, що сила – це не тільки фізична підготовка, а й морально-вольові якості».

Останній кваліфікаційний раунд відбудеться на Херсонщині. Потім фіналістів поділять на дві вагові категорії. А восени проведуть фінал Аматорської ліги стронгмену.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук