У Львові боржникам не продовжують оренду комунальних приміщень

Економіка4 січня 20112991

Заступник начальника управління комунальної власності – начальник юридичного відділу управління Львівської міської Ради Орест Злобін повідомив 4 січня, що йому невідомо про намір ВАТ «Львівобленерго» відімкнути від електропостачання сьогодні-завтра 348 споживачів, більшість з яких – підприємці.

Для продовження договірних відносин із "Львівобленерго" вони мали надати документ, що підтверджує їх право користування комунальним приміщенням чи ділянкою у 2011 році. Проте, за їх словами, частина не змогла отримати ці документи у Львівській міськраді.

О.Злобін прокоментував ZAXID.NET : "Існує відпрацьована регламентована нормативними документами процедура продовження договорів оренди комунального майна. Усі, хто вчасно звертається за продовженням терміну оренди, а це - за місяць до завершення терміну дії попереднього договору, отримують їх".

За його словами, вірогідно, що причиною того, що підприємці не зверталися вчасно за продовженням терміну оренди комунальних приміщень може бути заборгованість зі сплати вартості оренди. "Існує заборгованість зі сплати оренди. З таких орендарів ми стягуємо орендну плату у судовому порядку, – прокоментував він. – Власне, заборгованість може бути ймовірною причиною, чому той чи інший підприємець не звертався за продовженням договору оренди, адже підставою для продовження чи для укладення наступного договору оренди на такий же термін, як попередній, є належне виконання умов договору, серед яких і повнота сплати вартості оренди".

О.Злобін додав, що у разі якщо за продовженням терміну оренди комунального майна звертається боржник, йому відмовляють.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук