У Львові буде тренінг-центр для працівників індустрії гостинності

Економіка20 квітня 20116180

При Львівській торгово-промисловій палаті створено Координаційну групу з розвитку туризму, яка має на меті випрацювання цілісного образу туристичного Львова та Львівщини, для ефективного розвитку туризму та сфери гостинності. «Львівщина має вікові традиції гостинності, однак поки що немає єдиного високого стандарту гостинності. Над його впровадженням ми і будемо працювати», - заявив 20 квітня керівник групи, представник Гільдії рестораторів Львова Вардкес Арзуманян.

В.Арзуманян зазначив у коментарі ZAXID.NET : «Гостинність Львівщини сьогодні в очах відвідувачів не виглядає гармонійно, є велика голова – Львів, та ще кволе тіло – туристичний сектор цілого регіону».

За його словами, Координаційну групу з розвитку туризму при ЛТПП консультуватимуть представники Торгової палати Ляйпціга, що мають досвід розвитку туризму через механізм взаємодії представників цього бізнесу, консультантів та влади. Планується ознайомлення з німецьким досвідом щодо випрацювання стандартів гостинності в готелях, ресторанах, оцінювання якості послуг представників цих сфер бізнесу у Львові і на Львівщині.

В.Арзуманян додав: «Ми хочемо створити тренінговий центр, який працюватиме на те, щоб підняти рівень як обслуговуючого персоналу, так і менеджменту. Саме так піднімається стандарт. Планується, що він буде започаткований із німецькою стороною. Пізніше ми будемо самі його фінансувати».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук