У Львові через порушення закрито нічний клуб

Економіка6 січня 20116570

Львівська міська рада ліквідувала дозвіл на функціонування нічного клубу «Rafinad People». Таке рішення прийнято, зважаючи на численні скарги мешканців щодо порушення громадського спокою на території, де розміщується клуб.

Про це ZAXID.NET повідомили у Львівській міській раді.

«Враховуючи численні скарги мешканців будинку №1 на вулиці Руданського, департаментом економічної політики з 4 жовтня режим роботи об’єкта ресторанного господарства «Rafinad People» (ТзОВ «Гудвін») обмежено з 08.00 год. до 22.00 год. Про обмеження графіку роботи було повідомлено керівника закладу та Галицький РВ ЛМУ ГУ МВСУ у Львівській області», - розповідають у департаменті економічної політики Львівської міської ради.

Адміністрація закладу не виконала вимоги щодо обмеження режиму роботи, не вжила заходів для посилення контролю за дотриманням звукового режиму та громадського порядку у нічний час, - зазначають в департаменті економічної політики. 5 січня департамент скерував лист про анулювання дозволу на розміщення об’єкта ресторанного господарства адміністрації закладу.

Нагадаємо, клуб розміщувався на вул. Руданського, 1. Відкрили клуб 2009 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук