У Львові провів майстер-клас режисер із Нью-Йорка Сез Баумрін

КультураМарічка Крижанівська, 17 січня 2017, 13:02 513 1

До Львова приїхав американський режисер із Нью-Йорка. Сез Баумрін дає майстер-класи молодим акторам, танцюристам і художникам.

Сез Баумрін ― професор театрального мистецтва університету криміналістики Нью-Йорка, поставив більше 60 вистав у різних країнах, зараз має театральні проекти у Парижі, Любляні, Відні і Львові.

До нас потрапив не випадково, а за покликом крові, бо родина Сеза, розповів режисер, походить зі Стрия:

«Я перший у сім'ї, хто повернувся на цю землю. Я приїхав сюди десь 10 років тому, щоб науково досліджувати творчість Леся Курбаса і я знайшов тут таких цікавих людей театру, що захотів знову і знову повернутися. І я вирішив, що справді хочу працювати у цьому місті», ― розповів Сез Баумрін.

Через вправи та ігри режисер вчить акторів володіти тілом, імпровізувати, слухати свої емоції.

«Акторам важливо почути своє тіло, пробудження, якщо ти розрухаєш свою масу, тоді по-іншому буде лунати звук, по-іншому буде взаємодія з іншим партнером. Тому тренінг справді корисний», ― розповів актор Дмитро Наумець.

Разом з акторами на майстер-класах працювали музиканти, танцюристи і художники. Бо режисер хоче поєднати різні прояви мистецтва.

Художник Сергій Савченко онлайн творив на папері свої рефлексії на дію акторів.

«Дуже гарні речі тут відбуваються, молоді люди працюють з сучасним викладачем, відбувається майстер-клас, коли вони стають вільними, у нас від такої практики з'явиться набагато більше вільних людей», ― пояснив Сергій Савченко.

«Я не думаю, що те, що ми робимо, нове. У світі давно поєднують театр із образотворчим мистецтвом. І я думаю, що художники можуть виконувати ролі так само як і актори», ― додав Сез Баумрін.

Із львівськими митцями режисер покаже виставу 26 січня і цим відкриє новий творчий простір на вулиці Заводській.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук