У Львові демонтували 700 рекламних конструкцій

Економіка9 грудня 20105466

З початку 2010 року у Львові демонтовано понад 700 рекламних конструкцій, які не були погодженні з місцевою владою. Про це 9 грудня під час прес-конференції повідомила керівник КП «Адміністративно-технічне управління» Львівської міської ради Інна Свистун.

За її словами, 10% з цих конструкцій – вивіски.

«Причиною цього є те, що зовнішня реклама була розміщена без дозвільної документації, тобто, була встановлена самовільно», – пояснила вона.

За словами Інни Свистун, з початку року у місті видали 1,5 тис. дозволів на розміщення реклами, а загалом на сьогодні дійсними є понад 4 тис. таких дозволів.

Вона нагадала, що у місті діє спеціально створена робоча група, яка допомагає підприємцям правильно встановлювати рекламу та вивіски, консультуючи їх і надаючи певні рекомендації. Так, з початку року робоча група розглянула 900 заявок від суб’єктів господарювання щодо розміщення рекламних конструкцій та вивісок.

«Запропонований шлях встановлення реклами економить власнику рекламоносія не лише час, але й його кошти. Водночас, ми вкотре наголошуємо, що якщо суб’єкти господарювання не дотримуються законодавчо встановлених норм і самовільно розміщують свою рекламу, то їх засоби зовнішньої реклами будуть демонтовані. До прикладу, з початку року по місту було демонтовано 736 самовільно встановлених рекламоносіїв, з яких 72 вивіски», - розповіла Інна Свистун.

Разом з тим, вона наголосила: «Вивіски демонтують постійно, бо велика кількість встановлена без погоджень. Ат це не самоціль для міста – провести демонтаж». Вона зазначила, що у КП «Адміністративно-технічне управління» працювало 6 інженерів, які контролюють щодня ситуацію з рекламою та вивісками. На сьогодні їх кількість збільшено до 9 осіб.

Вона нагадала, що за самовільне розміщення зовнішньої реклами власників рекламних конструкцій чекають штрафні санкції: по 90 гривень за кожен день самовільного встановлення рекламної конструкції (при наявності договору з робочим органом КП «Адміністративно-технічне управління») та штраф за порушення закону «Про рекламу», за постановою Управління у справах захисту прав споживачів. Крім того, сама самовільно встановлена конструкція підлягатиме демонтажу за кошти власника.

Нагадаємо, робоча група була створена за розпорядженням міського голови наприкінці травня цього року для попереднього розгляду документів на отримання дозволу для розміщення реклами та погодження проектів вивісок. До складу робочої групи входять: заступник міського голови з гуманітарних питань В. Косів, начальник управління охорони історичного середовища Л. Онищенко-Швець, начальник відділу художньо-архітектурного оформлення міста управління архітектури департаменту містобудування В. Сколоздра, директор КП «Адміністративно-технічне управління» І. Свистун та начальник відділу міжвідомчих проектів управління економіки департаменту економічної політики О. Хестанова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 6

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Закон 15 грудня 2010, 11:34

  Шановні громадяни , різниця між вивіскою та рекламою дуже проста , на розміщення реклами ви маєте отримати дозвіл та сплачувати що місячно грощі, на вивіску тільки погоджений проект і грощі не сплачуються , подивіця на якість конструкцій в центральній частині міста Лева , це огидно))) правильно роблять що демонтовують , тем більше що перед демонтажем даєця місяць часу на усунення недоліків)) моя думка що це занадто гуманно , я би відразу штрафував))

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Т.Дяків 9 грудня 2010, 18:42

  "...влада хоче щоб вони заплатили щомісяця по ( приблизно) 450 грн. за площину..." - прохання зателефонуватиме мені на 261-09-26 і залишити свій телефон. У 2009 р. робоча група з протидії корупції при СБУ "дала по шапці" цим комерсантам від влади за незаконні побори з підприємців за вивіски, які вони трактували як рекламу. Видно прийшов час зробити більш радикальні висновки...

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Антон 9 грудня 2010, 17:31

  А чому ніхно не приведе цифри на скільки КП Адміністративно-технічне управління виконує бюджет міста, скільки має збирати коштів з реклами а скільки по факту збирає!Ніхто чомусь цього до громади міста не доносить а чому? Тому що по рекламі бюджет вже давно не виконується і не викоонається до того моменту поки при владі буде Садовий та Свистун які все роблять щоб рекламний бізнес міста задушити.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук