У Львові голландські демократи пообіцяли лобіювати угоду про асоціацію між Україною та ЄС

Головні новини Львова 24.02Оксана Лабойко, 24 лютого 2016, 17:57 806 0

Чи варто іноземцям відкривати бізнес в Україні? Щоб оцінити це, до Львова приїхали голландські політики – члени демократичної партії Нідерландів «Д 66».

«Ми тут, щоб оцінити інвестиційний клімат, але також тому що 6 квітня в Нідерландах буде референдум щодо угоди про асоціацію між Україною та ЄС. І хочу сказати, що наша партія рекомендуватиме голосувати «за». Ми побачили, що є ще дуже багато проблем, неподолана корупція, але головне, що люди це розуміють і щиро прагнуть змін», – розповів депутат парламенту Нідерландів від демократичної партії «Д 66» Кейс Вергуфен.

У Львові делегація зустрічалася з бізнесменами-співвітчизниками. Тео Шнітфінк – директор ІТ-компанії. В офісі одразу видно – власник іноземець. Амстердамський паб замість їдальні, ціле голландське село для відпочинку та переговорів і навіть spa-кабінет для працівників. Розвивати бізнес, каже, було непросто, але не шкодує, що вибрав Львів.

«Серед причин, чому я вибрав Львів – це добра база фахівців, хороший рівень англійської мови, а також географічна і ментальна близькість. Правда, тут я вперше зіткнувся з корупцією. В Нідерландах такого немає. Але я принципово веду свій бізнес без хабарів. Це непросто, але можливо. І я готовий рекомендувати Львів тим, хто планує інвестувати в Україну», – розповів директор компанії Symphony Solution Тео Шнітфінк.

Такі успішні приклади бізнесу – це найкраща реклама України в Європі, переконаний народний депутат Сергій Кіраль.

«Це логічні та раціональні люди, вони все прораховують: якщо комусь вдалося, якщо хтось може там бути успішний, то чому це не вдасться мені? А тим паче, що у Львові вже є певне середовище голландців, і тим, хто захоче відкривати тут бізнес, вже буде набагато легше, адже можна буде обмінятися досвідом, отримати рекомендації та допомогу», – зазначив народний депутат України Сергій Кіраль.

Голландські політики кажуть, що Львів перевищив їхні сподівання. Тож від цього візиту в місті розраховують на збільшення інвестицій з Нідерландів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук