У Львові готують прем'єру опери «Безумний день, або Весілля Фігаро» з елементами еротики

Головні новини Львова 07.06Марічка Крижанівська, 7 червня 2016, 19:19 2050 0

У Львівській опері готуються до прем'єри «Безумного дня або Весілля Фігаро». Львівський театр опери та балету спільно із Оперною студією музичної академії взялися за Моцарта. У його «Безумному дні, або Весіллі Фігаро» обіцяють сучасні костюми і пластику.

«Поєднання музики, драматичного дійства, пластики, яка виражається у танцях,  міміці, тобто це такий мікс того, що сучасний глядач потребує.  Немає ніяких історичних декорацій і костюмів, мінімальні і декорації, і костюми мінімальні», – розповідають актори  Юрій Гадзецький та Надія Дубченко.

У такому творчому тандемі музичної академії і театру – це не перша  вистава. Студенти і професійні музиканти уже рік тому поставили оперу «Дон Жуан» теж Моцарта, який має успіх у глядача. Ті ж актори-студенти зіграють і у «Весіллі Фігаро».

Цей матеріал є складний для будь-яких виконавців оперного мистецтва, для будь-яких оркестрів, диригентів і режисерів.

«Я задоволений, і цей 4-5 курс – це дуже здібні студенти. Вони показали себе ще в «Дон Жуані», – каже диригент-постановник Юрій Бервецький.

Режисер Василь Вовкун додав у постановку свої ноу-хау, передовсім на сцені з'явиться сам Моцарт і наголос поставлять на безумному дні напередодні весілля.

«Безумний день як вибух, тобто коли людина втрачає логіку  і через антилогіку вона визначає себе чи визнає інших. От власне наша історія саме про це», – говорить режисер-постановник вистави Василь Вовкун.

Театрали влаштують передпрем'єрні покази у четвер та на вихідні у театрі  «Воскресіння», а от прем'єра  – 15 червня у Львівській опері.

«Безумний день, або Весілля Фігаро» присвятять 260-річчю від дня народження Моцарта.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук