У Львові готуються до формування бюджету на 2012 рік

Економіка15 червня 20115960

Львівська міська рада розпочала роботу щодо формування міського бюджету на 2012 рік. До 1 липня буде сформовано перелік об’єктів, капітальні видатки на які у 2012 році планується проводити за рахунок коштів спеціального фонду міського бюджету.

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Зараз ми формуємо наші потреби, кожен з головних розпорядників коштів подає свої пропозиції щодо об’єктів фінансування. Міністерство фінансів в свою чергу формує базу дохідної частини, вираховує контрольні цифри, спираючись на ці контрольні цифри, ми зможемо сформувати суми надходжень та збалансувати їх  з видатками. Зараз ми формуємо основні потреби міста, а вже у вересні, коли матимемо цифри міністерства фінансів, будемо розуміти, наскільки фінансові можливості зможуть забезпечити потреби міста», - повідомила заступник директор департаменту фінансів Ліна Миколаїв.

Крім розрахунку прогнозованих надходжень до міського бюджету та прогнозованих витрат, планується провести семінар з розпорядниками коштів щодо особливостей формування бюджету на 2012 рік. Виконавчі органи Винниківської міської ради, Рудненської та Брюховицької селищних рад також братимуть участь у складанні та розгляді міського бюджету міста Львова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук