У Львові громадські активісти зіграють у футбол, аби відновити дитячий майданчик

Спорт30 червня 20152550
У Львові громадські активісти зіграють у футбол, аби відновити дитячий майданчик

У Львові відбудеться благодійний турнір із міні-футболу «ГОл за майбутнє!» серед громадських і благодійних організацій, представників бізнесу, а також органів влади міста Львова.

25-26 липня цього року зареєстровані учасники турніру зберуться на полях спортивного комплексу «Електрон», аби за зібрані кошти від участі у турнірі відновити дитячий майданчик за адресою Одеська, 18.

«Турнір такого формату повинні позитивно сприйняти представники всіх зацікавлених організацій та структур нашого міста, адже за допомогою гри мільйонів ми зможемо вирішити певну соціальну проблему – відремонтувати дитячий майданчик. Окрім того, турнір стане хорошим плацдармом для знайомств представників публічного та цивільного секторів Львова задля проведення спільних проектів», - розповів ZAXID.NET організатор турніру Тарас Репицький.

Реєстраційний внесок команди,  що представляє громадську, благодійну організацію чи орган влади – 500 грн. Реєстраційний внесок команди,  що представляє бізнес-структуру – 2000 грн. Оплата участі у турнірі відбувається зручним для кожної команди способом. Більш детальну інформацію про участь у турнірі можна дізнатись за посиланням.

Футбольний турнір у Львові «ГОл за майбутнє!» відбувається під керівництвом ГО «Інститут Суспільних Ініціатив» за сприяння Управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук