У Львові легкоатлети визначають найсильніших на меморіалі Кутенка

СпортМарічка Кулачковська, 13 лютого 2018, 16:49 0

У Львові стартував меморіал Юрія Кутенка із легкоатлетичного двоборства. Пострибати та побігати на результат на традиційному турнірі зібралися три сотні молодих спортсменів.

У цього турніру давня історія. Започаткували його у 80-их роках минулого століття ще за життя Юрія Кутенка, який був найкращим легкоатлетом Львівщини XX ст. А тепер змагання проводять як меморіал.

Цьогоріч на стартах міряються силами юнаки та дівчата до 16-ти років. Атлети із цієї вікової групи невдовзі позмагаються на першості України. У львівських учасників гостювали атлети із Тернопільщини та Івано-Франківщини.

Учасниця турніру Вікторія Козира розповіла про стрибки у висоту: «По-перше, треба бігти, набігати і робити поворот. Якщо ти не зробиш поворот, це буде зовсім погано. Ну, і слід тренуватись, довго тренуватись».

На останньому компоненті двоборства спортсмени змагаються у прудкості. Учасниця стартів Каріна Гоба зазначила: «Я пробувала себе в дуже багатьох дистанціях: і на 800 м, і на 400 м, і на 2 км. Але знайшла таку нитку свою, що я краще біжу короткі дистанції. Завжди на 60 м є набагато більше учасників, а також набагато більше адреналіну».

Боротьба серед атлетів у Львові точитиметься ще й у середу, 14 лютого.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук