У Львові лучники завершили перестрілку за національний Кубок

СпортМарічка Думич, 30 листопада 2016, 16:27 561 0

У Львові завершилися два розіграші Кубка України – у стрільбі з класичного і блочного луків. На лінію вогню вийшли понад дві сотні спортсменів. Спершу «робін гуди» визначили найвлучніших у класиці. Перемогли у цій дисципліні львів’яни Соломія Трапезнікова і Сергій Макаревич.

Далі на рубіж вийшли «блочники». В останній день вони продемонстрували хист у змаганні команд. У кожній – по троє учасників. Раунд складається з чотирьох серій. Загалом колектив на одному етапі випускає 24 стріли.

Харків’янин Олександр Соколов зазначив: «Для мене важливою є будь-яка боротьба на рубежі: індивідуальна та командна. Скажу більше: командна є більш відповідальною, тому що особиста – вийшло чи не вийшло – це лише твоє, особисте. А підвести команду – для мене вкрай небажано».

Блочна зброя стала популярною в Україні не так давно. Про її переваги розповів паралімпієць Сергій Атаманенко: «Тут набагато точніше прицілювання. У світі дуже високий результат показують – 300 з 300 можливих. Але «десятка» тут набагато менша ,ніж в класичному луці».

У боротьбі за перше місце серед чоловіків зійшлися два львівські колективи. Перемогу здобули досвідчені лучники. Один з них – відомий тренер Костянтин Школьний зізнався: «В мене хвилювання не було. Через те, що друга команда – то всі мої учні. Я навіть зрадів би, якби вони виграли. Тому ми з колегами дуже спокійно до цього поставилися і просто робили свою справу. А суперники, напевно, хвилювалися, тому і програли. А може, хотіли проявити повагу до тренера (сміється, – ред.)».

Серед жінок рівних не було киянкам. Одна з них – Вікторія Дякова розповіла: «Моя стрільба зараз не така, як хотілось би. Але це командна робота, тож не тільки від мене все залежить. А мої співкомандниці стріляли дуже добре. І завдяки цьому ми перемогли».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук