У Львові ляльки-знаки зодіаку пророкують майбутнє

Лялькарі запрошують до кав’ярні-галереї «Штука» на виставку «Лялькове сузір'я»

Головні новини Львова 04.12Оксана Сенишин, 4 грудня 2017, 18:34 642 0

У львівській галереї-кав’ярні «Штука» знаки зодіаку у лялькових образах розкажуть, що чекає на вас наступного року. Так львівські автори напівсерйозно-напівжартома запрошують всіх у світ «Лялькове сузір'я». На стінах кав’ярні ‒ 12 знаків зодіаку.

«Я розмірковувала над знаком зодіаку Риби. Риб є маса: від камбали до верхоплавки.. Можна було русалоньку зробити.. Я спершу думала русалку-дівчинку і русалку-хлопчика.. Однак завершила тим, що обіграла слово «рибйонок» і зробила маленьких риб-діток», ‒ пояснила лялькарка Наталя Чубина.

До всіх знаків зодіаку ще й додали Змієносця. Так тринадцять лялькарів Львова розподілили поміж собою своїх героїв, за своїм же ж гороскопом. Неначе автопортрети.

«В мене мій герой Водолій народився у вигляді такого хлопчика-розбишаки. Оце є характерно для Водолія: зовні він може бути дуже стриманим і, можливо, скромним, а насправді здатний шокувати. І дуже часто шокувати, дивувати. Як мій ляльковий хлопчик дивує відром води у Поливаний понеділок, так часто і людина, що народилася під знаком Водолія, шокує у житті», ‒ розповіла лялькарка Олена Цілуйко.

А ось Лева та Козерога разом творили мама Ольга Черних та донька Мілена Коломієць. Їхні образи ‒ в стилі 30-их років, неначе елегантні жінки з ескізів журналу мод. Та попри те, як і кожна лялька, ці теж схожі на своїх авторів.

«Коли Мілени, моєї доньки вдома не було, прибіг мій внук. А лялька лежала на столі, бо я її вдягала. Адже Мілена ліпить ляльку, а я шию їй одяг, так би мовити, швачкою працюю. Внук підійшов і, дивлячись на ляльку, каже: «Це ‒ моя мама». Він впізнав по обличчю. Бо вони дійсно схожі. Донька часто робить ляльки, що на неї схожі», ‒ пояснила лялькарка Ольга Черних.

Роботи створювали за місяць. Вони мали не лише відповідати ретростилю кав’ярні, а й бути настінними. Це антикварні ляльки, текстильні, неначе з горища, будуарні. Виконані у різних техніках. Хто зайде на виставку, кажуть автори, отримає найсприятливіший зірковий прогноз на прийдешній рік.

«Очевидно, що близнюкам буде дуже затишно наступного року. Вони будуть в камерній своїй атмосфері. Водолій буде досить відкритий, відвертий і прямолінійний наступного року. А дівчинка-Діва... чомусь її автор зробив у білому. Я собі так думаю, що дівчата, які не заміжні, можуть чекати на «певну пропозицію» на наступний рік», ‒ додала Олена Цілуйко.

Виставка ‒ до Нового року, 31 грудня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук