У Львові на аукціоні продали три комунальні приміщення за понад ₴1,7 млн

Приміщення другого поверху на вул. Жовківській, 25 продали за 1,079 млн грн

У Львові у п’ятницю, 23 лютого, на аукціоні продали три нежитлові приміщення, загальною площею 159,4 м2, за сукупною ціною 1,744 млн грн з ПДВ. Про це повідомив кореспондент ZAXID.NET за підсумками аукціону.

Зокрема, продали нежитлове приміщення, площею 100,9 м2, на другому поверху будинку на вул. Жовківській, 25, балансоутримувачем якого було ЛКП «Агенція ресурсів Львівської міськради». В аукціоні брав участь лише один учасник, та підвищив ціну продажу на один крок - 10% від стартової ціни. В результаті приміщення продали за 1,08 млн грн.

Також продали нежитлове приміщення, площею 37,5 м2, у будинку на вул. Кропивницького, 10, що було на балансі ЛКП «Навколо базару». В аукціоні брав участь також лише один учасник, який також підвищив ціну продажу від стартової на один крок. В результаті це приміщення продали за 371,36 тис. грн.

Приміщення цокольного поверху площею 21 м2 на вул. Кульпарківській, 172, що було на балансі ЛКП «Скнилівок», продали за 293,1 тис. грн. В аукціоні змагалися двоє учасників, ціна продажу в ході торгів зросла на 139,5 тис. грн, порівняно зі стартовою.

Аукціони щодо ще п’яти комунальних об’єктів нерухомості не відбулися через відсутність пропозицій потенційних учасників. Зокрема не знайшлося бажаючих придбати чотириповерховий будинок у центрі Львова, на вул. Дорошенка, 37. Цей будинок загальною площею понад 800 м2 виставляли на аукціон за стартовою ціною 14,6 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук