У Львові на будинках встановлять таблиці з історіями мешканців

У Львові на будинках встановлять таблиці з  історіями мешканців
У Львові оголосили збір незвичайних історій місцевих будинків

Управління охорони історичної спадщини Львівської міської ради розпочало збір історій про життя у львівських будинках, які пізніше опублікують на сайті міської ради та у окремій книзі. Йде мова про історії будинків усіх районів Львова, а не тільки історичного центру. Про це ZAXID.NET розповів співробітник управління охорони історичної спадщини Олег Хандин.

«Ми хочемо пробудити у львів’ян інтерес до історії будинків, у яких вони живуть. Йдеться не про історичну хронологію, а про цікавинки: розповіді про вчених, диваків, історії котів та собак. Гасло акції «Твоя історія може стати історією», тому ми приймаємо усі незвичайні згадки про будинки, які нам надійдуть», - розповів Олег Хандин.

Збір історій розпочався у понеділок, 5 червня, акцію «Напиши історію свого будинку» анонсувала Лілія Онищенко під час відкриття шостої Майстерні міста. Ці історії будуть зібрані та опубліковані на сторінці управління та на інтерактивній карті міста. Усі, хто може розказати чи переказати історії, пов’язані з конкретними будинками або міськими дільницями, можуть принести особисто написаний спогад або прийти в майстерню міста, де розказану ними історію запишуть волонтери. В управлінні заявляють, що наразі не обмежували проект у часі, історії збиратимуть безстроково.

«Для початку ми опублікуємо історії на сайті міськради, паралельно встановимо на будинках таблиці з короткими історіями, які тут відбувалися. Також плануємо розробити тематичні екскурсії, а згодом є ідея видати книгу цих історій», - пояснив Олег Хандин.

Надіслати або принести історію можна в управління охорони історичного середовища за адресою: Львів, вул. Валова, 20 або в павільйон Майстерні міста до 16 червня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук