У Львові на «Фабриці повидла» молодь вчиться знімати кіно із закордонними митцями

КультураОльга Гринько, 10 березня 20174410

У Львові стартувала «Кіномайстерня. Підзамче». Професійна команда митців зі Швеції, Білорусі та України вчить молодь знімати кіно.

Майстерні з кіномистецтва розпочалися у вівторок, 7 березня, на території біля арт-центру «Фабрика повидла» на вул. Механічній,1.

Завдяки проекту діти зможуть стати героями, режисерами або операторами кіно, пізнати секрети звукорежисури або ж пройти практику акторської майстерності. Майстер-класи триватимуть два тижні. А вже у суботу, 18 березня, відбудеться презентація результатів тижневої роботи

«Завдяки проекту «Кіномайстерня. ПІдзамче» ми би хотіли поступово окреслювати нову ідентичність та візію району Підзамче. На нашу думку, створення арт-центру «Фабрика повидла» сприятиме цьому. Це один із нових мистецьких проектів, який відбуватиметься біля приміщень арт-центру і допоможе переосмислювати цей індустріальний район. Становлення центру «Фабрика повидла» зараз перебуває у процесі активного стратегічного планування, завершального етапу архітектурного дизайну та отримання усіх необхідних дозволів та погоджень. До відкриття арт-центру ми плануємо підтримувати та співпрацювати з подібними проектами», – розповіла директорка компанії Божена Закалюжна:

Нагадаємо, арт-центр «Фабрика повидла» – це мистецький простір, який постане на місці колишньої фабрики спиртових напоїв. Будівля, де розташується центр, була збудована наприкінці ХІХ-початку ХХ ст. для Фабрики спиртових виробів та підсолоджених трунків «Й. Кронік і син». За радянських часів тут був винзавод тресту «Укрголоввино». А у 1970-х підприємство перепрофілювали на цех переробки овочевої бази № 1. Львівську фабрику повидла у 2015 р. придбав австрійський історик Гаральд Біндер.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук