У Львові на Ярмарку кар'єри зібрали близько сотні роботодавців

Заробляти пропонують від 5 до 28 тис. грн на місяць

ЕкономікаВікторія Іваскевич, 16 травня 2017, 18:04 1114 0

У Львові шукають світлі голови та золоті руки. У місті на Ярмарку кар'єри зібрали близько сотні роботодавців. Заробити пропонують у різноманітних сферах: від оборонної промисловості до торгівлі. Загалом, нарахували до 3 тис. вакансій.

Кухарі, охоронці, медсестри, торгові агенти та пожежники. В одному місці пропонують близько трьох тисяч вакансій. Шукають і професіоналів, і людей без досвіду праці.

У тренді – продавці, офіціанти, швачки, менеджери та інженери. Організатори заходу кажуть: для працедавців важливі не так дипломовані, як перспективні кандидати.

«Роботодавці сьогодні здебільшого шукають працівників за набором м'яких навиків, так звані soft skills. Тобто: комунікативні здібності, організаторські здібності, виконавча дисципліна, здатність продукувати нові ідеї», – розповіла в.о. Львівського обласного центру зайнятості, Оксана Іванчук.

Вирішальними для більшості шукачів роботи є розмір зарплати. Роботу за фахом здебільшого шукають молоді люди. Хоча, від хорошого заробітку також би не відмовились.

«Нормальна праця, в моєму розумінні, це 5 робочих днів на тиждень, вісім робочих годин і отримувати десь від 15 до 25 тис. грн», – каже Ярослав, який вчився на інженера-будівельника.

Загалом, заробляти пропонують від 5 до 28 тис. грн на місяць. Та й сам ринок праці дещо пожвавився. Половину людей, які звертаються до центру зайнятості влаштовують на роботу ще до того, як ті набувають статусу безробітного.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук