Понад 50% безробітних Львівщини становлять жінки

СуспільствоО.П., 28 березня 20172460

Без роботи у Львівській області найчастіше залишаються жінки, а не чоловіки. У центрі ризику втратити роботу - державні службовці, керівники, менеджери та військові. Про це свідчить статистика Львівського обласного центру зайнятості.

Моніторинг центру свідчить, що за допомогою у працевлаштуванні частіше звертаються жінки, аніж чоловіки – 54% проти 46% відповідно. Серед безробітних найбільшу частку становили державні службовці, військовослужбовці з офіцерським званням, керівники та менеджери (19,0%), переважно віком 30-34 роки (2,9 тис. осіб або 15,7% від загального числа безробітних).

Майже третина (33,3%) осіб, що звертаються обласної служби зайнятості здобули повну вищу освіту, майже стільки ж (32%) завершили професійно-технічні навчальні заклади. Переважно мешканці Львівщини втрачають роботу через звільнення за згодою сторін, таких є 42,9%.

Серед зареєстрованих безробітних в області переважають мешканці міст та сіл міського типу – 59%. Найбільша кількість тимчасово непрацюючих, а саме 20,5%, зареєстрована у Львівському міському центрі зайнятості.

На думку служби зайнятості області, типовою людиною без роботи є мешканка Львова, віком 30-34 роки, з повною вищою або ж професійно-технічною освітою, що була звільнена з останнього місця роботи за згодою сторін. Ймовірно, причиною цього став незадовільний рівень оплати праці або відсутність умов для побудови кар’єри. У минулому вона займала керівні посади, можливо, навіть у державних структурах. Відтак, надалі вона шукатиме роботу, яка б була схожа на попередню, але з більшими перспективами та фінансовою винагородою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук