У Львові наступного тижня закінчать реставрувати браму на вул. Староєврейській, 3

Культура15 грудня 20104200

Наступного тижня у Львові на вул. Староєврейській, 3 закінчать реставрувати вхідну браму до будинку. Над цим об’єктом працюють три працівники під наглядом експертів Німецького товариства технічного співробітництва (GTZ). Майстри пройшли відповідний вишкіл під час навчальних тренінгів від GTZ.

Про це 15 грудня на брифінгу повідомила експерт GTZ, керівник проекту у Львові представник Інституту міста Іріс Ґляйхман.

«Експерти з GTZ допомагають нам, чим можуть. Брама була у зношеному стані, поріг прогнилий. Ми очистили металеву частину, облаштували дерев’яні двері, додали 25% декоративних профілів. Тут працюють три особи, кожен з нас займається своєю частиною, підшуковує матеріали. На цю роботу даємо рік гарантії», - зазначив приватний підприємець Андрій Пулик.

Як уточнила Іріс Ґляйхман, реставрація цієї брами коштує 15 тис. грн.

Нагадаємо, фінансування у такій реставрації (ЛІНК на 100 реставрація) відбувається за схемою: мешканці оплачують тільки 20% вартості робіт, решту оплачують – 20% львівська міська рада (Інститут міста) та 60% - уряд Німеччини (GTZ). Подавати заяву можна в Інститут міста, управління охорони історичного середовища Львівської міської ради або в GTZ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук