У Львові навчали Інтернет-трейдингу

Економіка6 грудня 20103611

6 грудня у Львові в Українському Католицькому Університеті на відбувся семінар на тему: «Як заробляти на українському фондовому ринку?», який провели Страховий брокер «Експерт» та компанія «Gainsfort online» спільно з Українською фондовою біржею.

Його учасниками стали: заступник голови правління "Української біржі" Сергій Рощин, виконавчий директор "Gainsfort online" Олексій Обруч, спеціаліст з роботи з приватними інвесторами "Української біржі".

Експерти розказали та показали на практиці, як відбувається Інтернет-трейдинг, та які можливості мають українці, аби заробляти гроші за допомогою цього інструменту.Показали скільки і при якому капіталі можна заробити, альтернативою яким бізнесом може бути Інтернет-трейдинг.

Як розповіла директор ТОВ "Кредитний брокер "Експерт" Ірина Камінська, такого масштабу семінар у Львові відбувся вперше. «Ми вперше зібрали таку велику кількість слухачів, що підтвердило оцінки аналітиків компанії «Експерт» про те, що Інтернет–трейдинг – це перспективний напрямок діяльності, і все більша кількість людей буде приєднуватися до торгів».

Учасниками семінару стали 110 львівян з різних сфер діяльності: були присутні банківські працівники, приватні підприємці, працівники страхових компаній, економісти, студенти.

За результатами семінару всі учасники семінару отримали змогу підключитись до торгів та пройти безкоштовне навчання по Інтернет–трейдингу у компанії Експерт.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Лошарік 7 грудня 2010, 09:47

  Розводять офісну плєсєнь байками про заробляння шалених долярів на форексі і т.д. Якшо так просто заробити (виграти) на такій грі, то чого ж хтось читає лекції, а не заробляє сам "сумашедші" гроші. БО знають - хочеш виграти в казіно - то купи то казіно, накрайняк продавай в нього білети...

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук