У Львові навчатимуть партнерства у бізнесі
У Львові 26 жовтня відбудеться майстер-клас від Lviv Startup Club на тему: «Партнерство у стартапі».
Усі, хто прийдуть на цей захід, зможуть отримати поради, як домовитись із партнерами по стартапу, де стартап починає заробляти гроші, як юридично регулюються відносини між учасниками процесу, а також чи реально залишитись друзями після перерозподілу можливих прибутків, - повідомляє прес-служба Львівської міської ради.
"Наш захід спрямований на різні категорії зацікавлених. Зокрема, на студентів, які хочуть дізнатись, як працювати в команді, на програмістів, які хочуть в партнерстві втілити в життя нові ідеї та на стартапників, які хочуть знайти партнера для свого проекту. Приміщення, де відбудеться майстер-клас, вміщує 50 осіб, тому прошу охочих врахувати, що кількість місць обмежена", - зазначив засновник StartupLine.org Ростислав Чайка.
У програмі майстер-класу відбудуться виступи Ростислава Чайки на тему: "Команда у стартапі: працівники чи партнери?", Руслана Савчишина - "Історія успіху MagneticOnе", а також Сергія Покровського та Саші Шапалова - "Коли співзасновників двоє".
Майстер-клас відбудеться 26 жовтня о 19.00 в конференц-залі ТП "Технопарк", що розташований на вул. Смаль-Стоцького, 15.
Після виступів відбудеться неформальне спілкуванні учасників в стартап-кафе. Зареєструватись на майстер-клас можна на сайті www.startup.lviv.ua або за тел. 097-14-35-332.
Старта́п (англ. Startup), стартап-компанія — недавно створена компанія, (можливо, ще не зареєстрована офіційно, але серйозно планує стати офіційною), що будує свій бізнес на основі інновацій або інноваційних технологій, не вийшла на ринок або ледве почала на нього виходити і що володіє обмеженим набором ресурсів. Часто стартап-компанії називають "гаражними".
Особливо часто термін "стартап" застосовується відносно інтернет-компаній і інших фірм, що працюють в сфері IT, проте, це поняття розповсюджується і на інші сфери діяльності.
Інновації, на основі яких будують свій бізнес стартапи, можуть бути як глобальними (тобто бути інноваціями у всьому світі), так і локальними (тобто бути інновацією в окремо узятій країні, але при цьому в інших країнах ця технологія вже не є інноваційною). Прикладів локальної інноваційної технології є технологія скорингу потенційних позичальників банків на основі аналізу їх кредитних історій. Для Росії ця технологія є інноваційною, а для інших країн — наприклад, для США — це вже не є інновацією.