У Львові не змогли обрати директора палацу імені Хоткевича

Палац уже понад рік без директора

КультураІ.Р., 5 лютого 201810381
Попереднього директора звільнили за зловживання алкоголем

У понеділок, 5 лютого, у Львові відбулось засідання конкурсної комісії, яка мала обрати нового директора Міського палацу культури імені Гната Хоткевича. Однак обрати переможця конкурсу з-поміж двох кандидатів комісія так і не змогла.

Загалом документи для участі в конкурсі подали п'ять кандидатів, але до презентацій своїх програм дійшли двоє: начальниця відділу соціальної роботи Шевченківського району Львівського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Світлана Гриців і в.о. директора палацу Олександр Ігнатенко. Під час засідання комісії вони представляли власне бачення розвитку палацу Хоткевича та відповідали на запитання членів комісії.

Однак під час голосування жоден з кандидатів не набрав понад 50% голосів комісії. Світлана Гриців отримала два голоси «за», шість «проти» й один «утримався», а Олександр Ігнатенко – чотири голоси «за», чотири «проти» та один «утримався».

Відтак, управління культури Львівської міськради має оголосити новий конкурс на посаду директора Палацу.

Нагадаємо, колишнього директора палацу Ігоря Мартиненка звільнили у жовтні 2016 року. Після того, як він прийшов на роботу нетверезим. В.о. тоді призначили Олександра Ігнатенка, а звільнений Мартиненко судився за поновлення на посаді.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук